Kredyt odnawialny – rozwiązanie dla osób, które często korzystają z kredytów

Kredyty z roku na rok są coraz popularniejsze. Niektórzy klienci banków korzystają z nich praktycznie bez przerwy. Jednak ciągłe branie kredytów jest związane z dużymi ilościami pracy papierkowej, dlatego powinniśmy poszukać lepszego rozwiązania jakim może być przykładowo pożyczka odnawialna.

Kredyt odnawialny to oferta bankowa, która zazwyczaj jest połączona z ofertą konta bankowego. Pożyczka odnawialna umożliwia branie kredytu o maksymalnej wielkości prędzej ustalonej z bankiem w dowolnej chwili. Oczywiście możliwe jest wybranie jedynie niedużej części maksymalnej kwoty, nie musimy pożyczać całości. Najistotniejsze jednak jest, że taki kredyt możemy wziąć bez załatwiania jakichkolwiek spraw papierkowych. Wystarczy, że wypłacimy ze swojego konta osobistego kwotę jaką potrzebujemy (nawet gdy na rachunku nie posiadamy tyle własnych środków).

Jednak po spłacie przedstawianego kredytu lub jego części nasz limit kredytu rośnie i znowu w dowolnym czasie możemy go wykorzystać. Korzystając z pożyczek odnawialnych musimy niestety pamiętać, że są to pożyczki dość wysoko oprocentowane, często mają też krótki czas spłaty, który zazwyczaj wynosi jeden miesiąc. Dlatego jest to rozwiązanie dla osób, które bardzo często korzystają z kredytów gotówkowych, lecz biorą je na bardzo krótki okres i nie potrzebują ogromnych kwot. Idealną alternatywą do takiego kredytu jest debet na koncie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s