Kredyt gotówkowy dla niedużej firmy

Sytuacja na rynku pracy w Polsce jest bardzo zła, z tego powodu wiele ludzi postanawia założyć firmę zamiast szukać zatrudnienia w istniejących przedsiębiorstwach za minimalną płacę. Jednak taki krok jest związany z koniecznością dużych inwestycji, a nie wszyscy mają zaoszczędzoną gotówkę. Z tego powodu dużo osób poszukuje rozwiązania w pożyczkach gotówkowych na rozpoczęcie działalności.

Bardzo dobrą wiadomością jest, że banki bardzo chętnie udzielają pożyczki nawet dopiero zakładanym przedsiębiorstwom. Już przy zakładaniu konta bankowego dla firmy wiele banków oferuje możliwość debetu wielkości około dziesięć tysięcy złotych. Pomimo iż 10 000 złotych w przypadku startu nowej firmy zwykle nie jest wystarczającą sumą to na stop procent kwota taka pomoże nam w pierwszych miesiącach naszej działalności kiedy mogą pojawić się trudności z znalezieniem wystarczającej do pokrycia kosztów utrzymania działalności gospodarczej zleceń.

Jeśli potrzebujemy większej pożyczki to musimy przekonać bank, że opłaca się w naszą działalność zainwestować. W takiej sytuacji potrzebny będzie biznesplan. Gdy wcześniej nie nie mieliśmy styczności z pisaniem biznesplanów to powinniśmy to zlecić osobom z doświadczeniem. Dzięki temu podwoją się nasze szanse na otrzymanie kredytu. Warto także nie zapominać, że bank chętniej wspomoże nas pożyczką jeśli w rozpoczynany biznes zainwestujemy także własne pieniądze.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s